Nový TUCSON s bonusom do 2 500 €

Svet ako na dlani

Nový BAYON so zimnými kompletmi zadarmo

Nový crossover BAYON prináša množstvo výhod pre všetkých, ktorí hľadajú praktické, moderné a cenovo dostupné vozidlo nie len do mesta. Má kompaktné rozmery, ale prekvapí štedrým vnútorným priestorom a veľkým, až 411 litrovým kufrom. Vďaka vyššiemu sedeniu má vodič komfort a prehľad na ceste. O bezpečnosť sa starajú moderné bezpečnostné systémy.

Sada zimných kompletov zadarmo

Nový BAYON môžete mať teraz ešte výhodnejšie. K vybraným skladovým vozidlám zákazníci dostanú sadu zimných kompletov v hodnote 550 € úplne zadarmo. A nechýba ani 5-ročná záruka bez obmedzenia najazdených kilometrov a výhodné financovanie!

Hyundai Bayon
Hyundai Bayon

Akcia na BAYON so zimnými pneumatikami Hankook 185/65R15T W452 a 15-palcovými oceľovými diskami zadarmo bola predĺžená do 31.12.2021 alebo do vypredania zásob.

Informácie o pneumatikách

Vyhradenie práva na zmeny
Všetky informácie na stránke sú dočasné, podliehajú zmenám bez predchádzajúceho upozornenia a slúžia len na účely predbežného oznámenia. Možné odchýlky v zobrazení farieb vozidla sú spôsobené obmedzeniami technológie grafického zobrazenia. Zobrazené produkty sa zhodujú s ponukou a s radom vybavenia pre európske trhy. Vozidlá zobrazené na stránke môžu byť vybavené dodatočným príplatkovým vybavením a na stránke nemusia byť uvedené všetky modelové verzie. Spoločnosť Hyundai Motor Czech s.r.o., org. zl. Slovakia si vyhradzuje právo na vykonanie zmien v špecifikáciách a v obsahu vybavenia bez predchádzajúceho upozornenia. Podrobnosti sa dozviete u predajcu vozidiel Hyundai a v cenníkoch.